BLOG ELI

26 mar 2018

Te kreacje reklamowe przeniosą Cię do innego wymiaru…

… do wymiaru nieograniczonej wyobraźni i świadomości, że da się zrobić coś inaczej, niż wszyscy. Niektóre rzeczy powstają natychmiast, a niektóre tworzą się latami, jednak są takie projekty i kreacje reklamowe, obok których nie da się przebiec. Kiedy raz je zobaczysz na zawsze zwalniasz. I nie mówię tu o chwili, tylko o czasie, który na długie godziny zatrzymuje Twoja uwagę – a to naprawdę sztuka.


W dzisiejszych czasach zatrzymać odbiorcę jest bardzo trudno. Stworzenie kreacji reklamowej, która wbije się w naszą świadomość jest prawie tak samo realne, jak atak kosmitów na ziemię, a jednak zdarza się. Sama mam przesyt sztampowych kreacji graficznych, nie bawi mnie to i ciężko pracuję nad rozwojem umiejętności niestandardowego myślenia, a co za tym może przyjść niestandardowego tworzenia. Jeszcze dużo pracy przede mną, ale pokażę wam o co mi chodzi.

Chce Wam dzisiaj pokazać niesamowite projekty, których twórcy pokazują , że wyobraźnia jest nieograniczona. To prace, nad którymi możesz dyskutować godzinami, nie powielają schematów, działają na wyobraźnię, emocje i wizualne doznania. To po prostu przykłady dobre roboty.

Nicotine addiction – woman

 

World Vision

Skin Bombs_Grenade

 

3M Roller

 

Front_Row – Panasonic

 

 

 

 

 

M_Advertising

Tego nie można było zrobić inaczej prawda?

Więcej inspiracji, możecie zobaczyć również tutaj.

 

admin