BLOG ELI

11 gru 2017

Świąteczne kartki do druku

Dzisiaj mam dla Was świąteczne kartki do druku na święta, które z pewnością wykorzystają Ci, którzy w tym przepychu świątecznym, zechcą trochę liznąć prostoty.


W tym roku zamierzam przeżyć Święta Bożego Narodzenia w stylu totalnie minimalistycznym. Minimalizm zamierzam wprowadzić nie tylko w ozdobach, ale jedzeniu, prezentach i co za tym idzie finansach. Nie jestem sknerą, która chce przyoszczędzić na bliskich, każdy swój prezent dostanie, ale chcę udowodnić sobie, że się da. Dlatego też w tym roku robię kartki sama i tyle. To mój pierwszy projekt tego typu i właściwie robiłam go dla siebie, jednak stwierdziłam, że mogę podzielić się z Wami moimi wypocinami.

Przygotowałam jednostronne kartki w formacie A6 na szablonie A4 oraz dwie kartki A6 składane pionowo. Kartki możecie (nie musicie) wydrukować w domu na grubszym papierze, na drukarce czarno-białej. Są na tyle uniwersalne, że komuś z Was na pewno uratują cztery litery w ostatniej chwili.


1. Świąteczne kartki jednostronne – druk

Kartki świąteczne są przygotowane na szablonie A4, czyli wydrukujecie je wszystkie jednocześnie, a następnie musicie je tylko wyciąć. Polecam troszkę grubszy papier, jeżeli oczywiście wasza drukarka da radę go obsłużyć. Kartki mają format A6, czyli 105mm na 148mm.

Kartki świąteczne do drukudarmowe-grafiki-do-pobrania


2. Świąteczne kartki składane pionowo – druk

Te kartki są składane pionowo i również przygotowałam je na szablonie A4, czyli obie wydrukujecie za jednym zamachem. Następnym krokiem to cięcie, składanie i tadaaam! – kartki gotowe.

świąteczne kartki do pobrania
darmowe-grafiki-do-pobrania


Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i jeżeli nie lubicie w święta latać po sklepach tak jak ja, to będę w pewnym sensie waszym zbawieniem. Jeszcze może tylko wytłumaczę, dlaczego kartki nie są kolorowe. Nie są kolorowe, bo w te święta u mnie będzie kolorowo w sercu, a wizualnie zamierzam je ubrać w czerń, biel i srebro. No, to tyle Bye!

Jeżeli lubicie darmowe grafiki polecam także DARMOWE DODATKI GRAFICZNE DO PREZENTACJI

admin