O mnie

Cześć, nazywam się Eliza Radziejewska – Łuczak i zanim zaproszę Cię do wnętrza mojej głowy, opowiem coś o sobie…

MÓWIĄ NA MNIE ELI

Jestem bardzo specyficzną osobą, która zawsze mówi to co myśli, dlatego zyskuję dopiero przy 5-tym spotkaniu, albo 10-tym – to zależy jak wytrwały jest człowiek, który mnie poznaje. Mam trójkę cudownych potworków i wyjątkowego męża, który naprawdę jest unikatem. Kocham minimalizm w surowej formie, ale tylko na zewnątrz, bo w mojej głowie są barwy, których nazw sama nie znam. Przeszłam bardzo długą drogę zanim dotarłam do miejsca, w którym obecnie się znajduję. Po wielu latach walki, znalazłam swoje miejsce w życiu,  bo zawzięłam się i nie odpuściłam, bo bardzo chciałam i pragnęłam. Wierzę w prawo przyczyny i skutku, dlatego bycie przyjaznym i pomocnym dla ludzi, to mój priorytet życiowy.

ZAWODOWO

Z wykształcenia jestem PR-owcem i Socjologiem mediów, a w moim sercu żyje miłość i pasja do grafiki. Od zawsze frapowało mnie projektowanie graficzne, jednak dopiero od 5 lat intensywnie rozwijam się w tym kierunku. Obecnie jestem właścicielką Studia  Projektowania Wizerunku – EliGrafia. Specjalizuję się w identyfikacji wizualnej i tworzeniu strategii wizerunkowej marek osobistych, startupów oraz małych przedsiębiorstw. Wierzę, że wygląd Twojej marki jest kluczowy dla jej rozwoju i sukcesu, dlatego wykorzystam swoją wiedzę i doświadczenie, żeby ten sukces przyszedł szybciej.

Blog

Zapraszam również na mojego bloga, który pomoże Ci podjąć wiele biznesowych i życiowych decyzji, pomoże znaleźć ciekawe rozwiązania, a czasami poprawi humor i da kopa do działania.  Na blogu znajdziesz wszystko co kocham. Piszę o grafice i budowaniu wizerunku, między którymi przewijać się będzie mój specyficzny styl życia i bycia.

TU JESTEM CZĘŚCIEJ

Chcesz być na bieżąco? Lajknij!